PA1494.362NLT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 3.6UH 17A 1.8 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3.6 µH מסוכך פלאנארי משרן 17 A 1.8mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 20A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 1.8mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 130°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פלאנארי | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.780 אינץ' x רוחב 0.770 אינץ' (19.81 מ"מ x 19.56 מ"מ) |
טולרנס ±15% | גובה - מקובע (מרבי) 0.290 אינץ' (7.37 מ"מ) |