PA1494.362NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3815-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-3815-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-3815-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA1494.362NLT
תיאור
FIXED IND 3.6UH 17A 1.8 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.6 µH מסוכך פלאנארי משרן 17 A ‎1.8mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
20A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.8mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פלאנארי
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.780‏ אינץ' x‏ רוחב 0.770‏ אינץ' (19.81 מ"מ x‏ 19.56‏ מ"מ)
טולרנס
±15%