PA4340.152NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3388-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-3388-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-3388-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4340.152NLT
תיאור
FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 6 A ‎25mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA4340.152NLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎25mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.213‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 5.40‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
10A