PA4341.101NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2991-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-2991-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-2991-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4341.101NLT
תיאור
FIXED IND 100NH 32.5A 1.7 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 nH מסוכך יצוק משרן 32.5 A ‎1.7mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA4341.101NLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.7mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.272‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 6.90‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
60A