PA4341.472NLT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך יצוק משרן 5.5 A 40mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PA4341.472NLT דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 40mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.299 אינץ' x רוחב 0.272 אינץ' (7.60 מ"מ x 6.90 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 10A |