PA4341.472NLT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
CODACA
קיים במלאי: 2,719
גיליון נתונים
דומים
CODACA
קיים במלאי: 401
גיליון נתונים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 983
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 5.5 A ‎40mOhm מקס' לא-סטנדרטי