PA4341.822NLT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Würth Elektronik
קיים במלאי: 594
גיליון נתונים
ישירים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 1,635
גיליון נתונים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
Bourns Inc.
קיים במלאי: 563
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 389
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי