PA4342.451NLT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 450 nH מסוכך יצוק משרן 29 A 1.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PA4342.451NLT דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 45A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 1.5mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.453 אינץ' x רוחב 0.406 אינץ' (11.50 מ"מ x 10.30 מ"מ) |