PA4342.451NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3438-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-3438-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-3438-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4342.451NLT
תיאור
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
450 nH מסוכך יצוק משרן 29 A ‎1.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA4342.451NLT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
45A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.5mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%