PA4344.332NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3473-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-3473-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-3473-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4344.332NLT
תיאור
FIXED IND 3.3UH 28A 3.9 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 28 A ‎3.9mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA4344.332NLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.9mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.697‏ אינץ' x‏ רוחב 0.677‏ אינץ' (17.70 מ"מ x‏ 17.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
45A