PA4346.471ANLT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 30
גיליון נתונים
470 nH מסוכך יצוק משרן 34 A ‎0.9mOhm מקס' לא-סטנדרטי