PA5001.152NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-4070-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-4070-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-4070-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5001.152NLT
תיאור
FIXED IND 1.5UH 7.6A 23.5 MOHM
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 7.6 A ‎23.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
PA5001.152NLT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎23.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%