PA5001.182NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-4071-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-4071-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-4071-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5001.182NLT
תיאור
FIXED IND 1.8UH 7A 28 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.8 µH מסוכך יצוק משרן 7 A ‎28mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
PA5001.182NLT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎28mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%