PA5001.561NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-4067-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-4067-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-4067-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5001.561NLT
תיאור
FIXED IND 560NH 12A 9.3 MOHM SMD
תיאור מפורט
560 nH מסוכך יצוק משרן 12 A ‎9.3mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
PA5001.561NLT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
14A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎9.3mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%