PA5119.152NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-PA5119.152NLTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-PA5119.152NLTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-PA5119.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5119.152NLT
תיאור
FIXED IND 1.5UH 12A 6 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך משרן 12 A 6mOhm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA5119.152NLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
6mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.480‏ אינץ' x‏ רוחב 0.386‏ אינץ' (12.20 מ"מ x‏ 9.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
21A