PA5119.901NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-PA5119.901NLTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-PA5119.901NLTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-PA5119.901NLTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5119.901NLT
תיאור
FIXED IND 900NH 14A 4.6 MOHM SMD
תיאור מפורט
900 nH מסוכך משרן 14 A 4.6mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
PA5119.901NLT דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
4.6mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.480‏ אינץ' x‏ רוחב 0.386‏ אינץ' (12.20 מ"מ x‏ 9.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
28A