PA5120.481NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-PA5120.481NLTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-PA5120.481NLTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-PA5120.481NLTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5120.481NLT
תיאור
FIXED IND 480NH 32A 1.7 MOHM SMD
תיאור מפורט
480 nH מסוכך משרן 32 A 1.7mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
PA5120.481NLT דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
1.7mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.681‏ אינץ' x‏ רוחב 0.551‏ אינץ' (17.30 מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.272‏ אינץ' (6.90‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
55A