PE-0402CL560JTT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-PE-0402CL560JTTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-PE-0402CL560JTTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-PE-0402CL560JTTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PE-0402CL560JTT
תיאור
FIXED IND 56NH 200MA 1.2 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 200 mA ‎1.2Ohm מקס' 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.2Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
750MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
402
טולרנס
±5%