PE-0402CL560JTT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 56NH 200MA 1.2 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 56 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 200 mA 1.2Ohm מקס' 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 1.2Ohm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 8 ב-100MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 750MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 MHz |
סוג רב-שכבתי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 402 |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |