PE-0603PFB121ST
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2387-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-2387-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-2387-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PE-0603PFB121ST
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2A 50mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz