PE-0805FB102ST
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2390-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-2390-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-2390-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PE-0805FB102ST
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 500mA 400mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
400mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz