PE-0805GCMC381STS
מק"ט מוצר של DigiKey
553-PE-0805GCMC381STSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-PE-0805GCMC381STSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-PE-0805GCMC381STSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PE-0805GCMC381STS
תיאור
CMC 1A 2LN 380 OHM SURFACE MOUNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 380 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 600mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.050‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.27‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
380 Ohms @ 100 MHz