PF0560.382NL
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3054-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PF0560.382NL
תיאור
FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.8 µH מסוכך חוט מלופף משרן 5.5 A ‎13mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎13mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
39MHz
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.409‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.40 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A