PG0083.472NL
מק"ט מוצר של DigiKey
553-3652-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PG0083.472NL
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4.5A 38 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH לא מסוכך חוט מלופף משרן 4.5 A ‎38mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎38mOhm מקס'
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 95°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±25%