QT26-32.768KDZB-B
מק"ט מוצר של DigiKey
4981-QT26-32.768KDZB-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QT26-32.768KDZB-B
תיאור
2X6 - 32.768KHZ 20PPM @25C 6PF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm