QT49-24.000MAAJ-B
מק"ט מוצר של DigiKey
4981-QT49-24.000MAAJ-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QT49-24.000MAAJ-B
תיאור
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±30ppm גבישים 18pF 30 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
גודל / מידה
אורך 0.453‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (11.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.145‏ אינץ' (3.68‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm