QT532S-16.000MEEQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
4981-QT532S-16.000MEEQ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4981-QT532S-16.000MEEQ-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4981-QT532S-16.000MEEQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QT532S-16.000MEEQ-T
תיאור
5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 10pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm