QTK325-32.768KDD-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 3.2X2.5 1.8V+/-25PPM -40~85C |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.8V |
יצרן | יציבות התדר ±25ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 3mA |