QTK325-32.768KDD-T
מק"ט מוצר של DigiKey
4981-QTK325-32.768KDD-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4981-QTK325-32.768KDD-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4981-QTK325-32.768KDD-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QTK325-32.768KDD-T
תיאור
3.2X2.5 1.8V+/-25PPM -40~85C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
3mA