QTM325-8.192MBD-T
מק"ט מוצר של DigiKey
4981-QTM325-8.192MBD-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4981-QTM325-8.192MBD-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4981-QTM325-8.192MBD-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QTM325-8.192MBD-T
תיאור
3.2X2.5 CMOS QUARTZ OSCILLATOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 1
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.192 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
5mA