QTM325-8.192MBD-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 3.2X2.5 CMOS QUARTZ OSCILLATOR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 1 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8.192 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה CMOS |
יצרן | מתח - הספקה 3.3V |
סדרה | יציבות התדר ±25ppm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | זרם - הספקה (מקס') 5mA |