FAD1-06025CBKW12-A
מק"ט מוצר של DigiKey
Q1064-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAD1-06025CBKW12-A
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎31.5 CFM‎‏ (0.882 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
הספק (Watts)
3.84 W
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV
מתח - נומינלי
משקל
‎0.137 lb (62.14 g)‎
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.320A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎31.5 CFM‎‏ (0.882 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.445‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 110.8‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C