FAD1-08038CBHW12
מק"ט מוצר של DigiKey
Q634-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAD1-08038CBHW12
תיאור
FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ כדור ‎53.3 CFM‎‏ (1.49 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
39.9dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
3.12 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ
משקל
‎0.264 lb (119.75 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.260A
זרימת אוויר
‎53.3 CFM‎‏ (1.49 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC