FAD1-08038CBLW12
מק"ט מוצר של DigiKey
Q632-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAD1-08038CBLW12
תיאור
FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ כדור ‎38.7 CFM‎‏ (1.08 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
32.3dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.2 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ
משקל
‎0.264 lb (119.75 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
זרימת אוויר
‎38.7 CFM‎‏ (1.08 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC