FAD1-12038CBJW12
מק"ט מוצר של DigiKey
Q999-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAD1-12038CBJW12
תיאור
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎120.1 CFM‎‏ (3.36 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
48.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
7.44 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.518 lb (234.96 g)‎
רוחב
38.50 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.620A
זרימת אוויר
‎120.1 CFM‎‏ (3.36 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC