FAD1-12038CBLW12
מק"ט מוצר של DigiKey
Q642-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FAD1-12038CBLW12
תיאור
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎71.6 CFM‎‏ (2.00 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
36.2dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
2.64 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.518 lb (234.96 g)‎
רוחב
38.50 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.220A
זרימת אוויר
‎71.6 CFM‎‏ (2.00 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC