VLM-520-56 LPO-D110-F10
מק"ט מוצר של DigiKey
100-VLM-520-56LPO-D110-F10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VLM-520-56 LPO-D110-F10
תיאור
ANGLE110,CLASS1M,FOCUS:10 CM
תיאור מפורט
דיודות 523nm 10mW 3V ~ 6V 80mA גליל (10.0 מ"מ קוטר)
מתח - כניסה
3V ~ 6V
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
80mA
הספק (Watts)
10mW