VLM-520-58 LPO-D10-F90
מק"ט מוצר של DigiKey
100-VLM-520-58LPO-D10-F90-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VLM-520-58 LPO-D10-F90
תיאור
ANGLE10,CLASS1M,FOCUS:90 CM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 523nm 10mW 3V ~ 6V 80mA גליל (10.0 מ"מ קוטר)
קטגוריה
אורך גל
523nm
יצרן
Quarton Inc.
מתח - כניסה
3V ~ 6V
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
80mA
אריזה
שקית
הספק (Watts)
10mW