R112665000
מק"ט מוצר של DigiKey
2201-R112665000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R112665000
תיאור
SMC M RA SMT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SMC מחבר שקע, פין זכר 50Ohm חור מעבר, זווית ישרה לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R112665000 דגמים
קטגוריה
מספר היציאות
1
יצרן
צבע בית
זהב
אריזה
בתפזורת
חומר המגע המרכזי
פליז
סטטוס החלק
פעיל
חומר גוף
פליז
תצורת מחבר
גימור הגוף
זהב
סוג מחבר
שקע, פין זכר
ציפוי המגע המרכזי
סיומת המגעים
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 165°C
עכבה
50Ohm
ערך נקוב של המתח
335 V
סוג ההרכבה
חור מעבר, זווית ישרה
מחזורי זיווג
500
סוג הידוק
מתוברג
הפסדי תחיבה
0.50dB
תדר - מקס'
10 GHz