R114665000W
מק"ט מוצר של DigiKey
2201-R114665000W-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R114665000W
תיאור
SMB F RA PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SMB מחבר שקע, פין זכר 50Ohm חור מעבר, זווית ישרה לחם (Solder)
קטגוריה
מספר היציאות
1
יצרן
צבע בית
זהב
אריזה
בתפזורת
חומר המגע המרכזי
פליז
סטטוס החלק
פעיל
חומר גוף
פליז
תצורת מחבר
גימור הגוף
זהב
סוג מחבר
שקע, פין זכר
ציפוי המגע המרכזי
סיומת המגעים
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 165°C
עכבה
50Ohm
ערך נקוב של המתח
500 V
סוג ההרכבה
חור מעבר, זווית ישרה
מחזורי זיווג
500
סוג הידוק
לחצנית
מספר מוצר בסיס
תדר - מקס'
4 GHz