AS-8.000-18-SMD-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-AS-8.000-18-SMD-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-AS-8.000-18-SMD-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-AS-8.000-18-SMD-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS-8.000-18-SMD-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
8 MHz
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm