CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR
תיאור
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
LVPECL
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
80mA