CP5032-156.250-3.3-25-X-T-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה 6-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה LVPECL |
יצרן | מתח - הספקה 3.3V |
סדרה | יציבות התדר ±25ppm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | זרם - הספקה (מקס') 80mA |