OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
תיאור
XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.88 MHz OCXO CMOS מתנד 3.3V ‎,7-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±5ppb
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 75°C