OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7
תיאור
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ 3.3V SMD
תיאור מפורט
10 MHz OCXO CMOS מתנד 3.3V ‎,7-SMD ללא מוליכים
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±5ppb
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C