OX4551C-HZ-0.5-38.400-5
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-OX4551C-HZ-0.5-38.400-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OX4551C-HZ-0.5-38.400-5
תיאור
XTAL OSC OCXO 38.400MHZ 5V SMD
תיאור מפורט
38.4 MHz OCXO CMOS מתנד 5V ‎5-DIP, מודול
מתח - הספקה
5V
סדרה
יציבות התדר
±5ppb
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C