R1210-38.400-10-F-2020-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1210-38.400-10-F-2020-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1210-38.400-10-F-2020-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1210-38.400-10-F-2020-TR
תיאור
CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz ±20ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
38.4 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1‏x‏1.2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.047‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.20 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm