R1612-24.000-8-1020-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-24.000-8-1020-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-24.000-8-1020-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-24.000-8-1020-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-24.000-8-1020-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.25‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm