R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm