R1612-27.000-8-F-1530-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-27.000-8-F-1530-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-27.000-8-F-1530-TR
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±15ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±15ppm